Co robimy

Fundacja Spinacz prowadzi zajęcia z zakresu terapii logopedycznej, terapii pedagogicznej, terapii psychologicznej. Nasz zespół
liczy 5 osób. Wszystkie osoby pracujące mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. W trosce o wysoki standard prowadzonych terapii, a także z chęci poszerzania swoich kwalifikacji zawodowych, bierzemy udział w warsztatach, konferencjach, kursach i szkoleniach. Nasza praca to nie tylko zawód to też nasza pasja, łączymy ją z pomaganiem ludziom. Pragniemy, aby życie naszych pacjentów stało się chociaż trochę łatwiejsze. Razem z nimi przeżywamy ich sukcesy i porażki. Są dla nas bardzo ważni,
a wykonywany zawód pozwala nam ich tak traktować.

Prowadzimy terapie :

– terapia logopedyczna;

– terapia neurologopedyczna;

– terapia pedagogiczna;

– terapia psychologiczna;

– Trening Umiejętności Społecznych;

– stymulację mózgu metodą EEG Biofeedback;

– trening oddechowy RSA Biofeedback;

masaż logopedyczny.

Dołącz do rozmowy

1234042 komentarze

1. 수원산후보약 장** 원장은 “운전사고 조취는 물리처치뿐만 아니라 한약 처치, 침, 뜸, 부항, 추나 요법, 약침 처방 등 비교적 여러 범위의 처치가 가능하다는 이점이 있어 운전사고로 한의원을 찾는 환자분들이 꾸준히 늘고 있다”라면서 “가벼운 차량사고라고 내버려 두지 마시고 사고 초반에 내원하여 요법를 받아야 만성 통증으로 발전하지 않고 운전사고 후유증을 최소화할 수 있다”라고 말했다.

수원 산후보약

2. Психологи – это специалисты, исследующие человеческое поведение и психические процессы. Они выполняют широкий спектр подходов к исследованию, таких как наблюдение, эксперименты, опросные методики и интервью. Они могут работать в различных сферах деятельности, таких как как, например, клиническая психология, образовательная психология, организационная психология и спортивная психология.
    Психолог обычно имеют высшее образование в психологических науках или родственных областях, например социология, биология или нейронаука. Они также имеют возможность получить специализацию и сертификацию в конкретных областях, для работы с определенными группами людей или решения конкретных проблем.

В практической работе психологи используют разнообразные методики и техники для анализа человеческого поведения и психологических процессов, включая наблюдение, эксперименты, опросы, интервью, а также различные психометрические тесты и анкеты.

3. I’m now not certain where you are getting your info, however great topic.
    I needs to spend some time learning more or understanding more.
    Thank you for fantastic information I was looking for this information for my mission.

4. I was excited to find this web site. I need to to thank you for ones time due to this fantastic read!!
    I definitely really liked every bit of it and I have you saved to fav to see new information on your
    website.